Čeká nás poslední festivalový den

Speciální, téměř čtyř hodinový set Jakoba Kirkegaarda, následován jenom premiérami - Zangezi, Maria w Horn, Krapo Quartet, NYX... Hrozí hodně hutné hudby!

Čeká nás poslední festivalový den
Ty nejtemnější tóny taneční i poslechové elektroniky v Hale 11

Publikum rozhýbe v Berlíně usazený producent rituálního postindustriálu Trepaneringsritualen, francouzský producent Verset Zero kombinující blackmetalovou estetiku a power electronics nebo zakladatelka londýnského artového kolektivu a vydavatelství Under My Feet Ireen Amnes. Českou scénu zastoupí Nekrolog – producenti The Undertaker’s Tapes a Trauma ve společné live set premiéře, drone-noiseová terapie Jasnovidec z dobře známého undergroundového labelu Stoned to Death a kmenový člen Wrongu Hyaen.

 

Ty nejtemnější tóny taneční i poslechové elektroniky v Hale 11
Kurátoři z Heartnoize přinášejí světovou premiéru

Kontemplativní a hlavně hutná AV show v podání Kevina Richard Martina (The Bug, Techno Animal, Zonal, King Midas Sound) a experimentálního filmaře Pedra Maia zahájí festival Alternativa 5. listopadu v Divadle Archa!

Kurátoři z Heartnoize přinášejí světovou premiéru
Wrong meets Alternativa

Pokračujeme ve spolupráci s promotérskym kolektivem Wrong, který pro Alternativu připravil celonoční večírek plný temnoty.

Wrong meets Alternativa
Chceme vás vidět naživo...

Nalaďte se s námi na podzimní vlnu hluku, intimity a chaosu. Za méně než měsíc

 Chceme vás vidět naživo...
Bude!

BUDE NEBUDE BUDE NEBUDE BUDE NEBUDE BUDE NEBUDE BUDE NEBUDE BUDE NEBUDE BUDE NEBUDE BUDE NEBUDE BUDE NEBUDE BUDE NEBUDE... BUDE!?

Co nás tahle doba naučila je, že s určitostí hovořit o budoucnosti je trochu neopatrné a neskromné. Pokud ale teda bude, bude 5.-13. 11. 2021. Budete?

Bude!
Thank you

Dear our virtual viewers, friends, artists, partners, collaborators, Thank you very much to each of you. Yesterday you witnessed the end of this year's online edition of the Alternativa festival. We are currently starting to work on archiving the recording so that you can experience the event over and over and over again ... Until then, you can watch yesterday's live versions, which are available on the YouTube links on our website.

Thank you
Děkujeme

Drazí naši virtuální diváci, kamarádi, umělci, partneři, spolupracovníci,
každému z vás patří obrovské díky. Včera jste byli svědky konce letošního online vydání festivalu Alternativa. Momentálně začínáme pracovat na archivaci záznamu, abyste akci mohli zažit znovu a znovu a znovu... Do té doby si můžete přehrávat včerejší live verze, které jsou dostupné na YouTube odkazech na našem webu.

Děkujeme
A ještě jednou: Program již brzy!

Již příští pátek a sobotu 13. a 14. listopadu live stream festivalu Alternativa.
V pondělí v 10:00 se dozvíte více o programovém obsazení Vaši internetové linky.

A ještě jednou: Program již brzy!
Alternativa jde poprvé s mainstreamem a ruší edici 2020

V tuto chvíli intenzivně pracujeme na přesunutí většiny programu na listopad 2021. Zakoupené vstupenky vám předprodejní síť GoOut vrátí v plné výši ve formě poukazu nebo převodem částky na účet, když o to požádáte.

Alternativa jde poprvé s mainstreamem a ruší edici 2020